Wzór do naśladowania dla dziewczyn

Wzór do naśladowania dla dziewczyn

Niedawno na imprezie spotkała mnie niezwykła sytuacja. Po prostu wzór do naśladowania dla dziewczyn.
Nie zrozumcie mnie zle, nie chcę tu mówić „jak powinny się zachowywać dobre dziewczynki na imprezie.”

Miałem zakończyć już temat podchodzenia do dziewczyn na imprezie, ale ostatnio spotkało mnie coś niezwykłego.
Na imprezie latynoskiej Dj. puścił cza-cze. W dzisiejszych czasach jakoś rzadko się ją słyszy. Poprosiłem nieznajomą dziewczynę do tańca i prowadziłem do cza-czy. Niestety ona była wybitnie salsowa, tzn. salsę tak zatańczy, ale coś innego nie koniecznie.

wzór do naśladowania dla dziewczyn
Dziewczyny – tak trzymać

Wyglądało to w ten sposób, że ja prowadziłem do cza-czy, a ona to totalnie olewała 😉 „nie znam, nie używam”. Wyraznie nam nie szło. Ja tańczyłem cza-cze, ona koniecznie chciała salsę. Po minucie takiej trochę przepychanki i braku zgrania. Powiedziała mi: „dziękuję ci za tą piosenkę, wrócę do Ciebie przy następnym kawałku.”

Przyznam, że poczułem się spławiony, ale absolutnie nie miałem do niej żadnej pretensji. Po prostu nie szło nam – zdarza się. Po co się męczyć.

Podstawowe zasady atrakcyjności – https://www.youtube.com/watch?v=TTdSLoe1ycI

Machnąłem ręką na całą tą sytuację i poszedłem bawić się dalej.
I teraz jakież było moje zdziwienie, kiedy ta sama dziewczyna podeszła do mnie przy następnej piosence i po prostu powiedziała: „zatańczmy.” Powiem szczerze – szczęka mi opadła. Co prawda tylko w głowie, bo na twarzy stoicki spokój i mina Jamesa Bonda. Nic nie odpowiedziałem. Tylko uśmiechnąłem się, wziąłem ją za rękę i zaprowadziłem na środek parkietu…

Wspaniale nam się tańczyło salsę.

Ale to, że dotrzymała danego słowa, ba mało tego sama wyszła z inicjatywą, by go dotrzymać. Uczyniło ją w moich oczach gigantem…

Pozdrawiam
Arek

Dodaj komentarz