Nauka tańca – rozwój osobisty

Nauka tańca – rozwój osobisty

Nauka tańca - rozwój osobisty. Są ze sobą ściśle połączone. Wystarczy zajrzeć na dowolne zajęcia taneczne lub skorzystać z kursu online.

Nauka tańca – rozwój osobisty. 
Najlepsze  zawsze są najbardziej proste rozwiązania. To znaczy, wejdź na stronę:
 https://tanczymy.pl  i zostaw maila. 😉
A postaram pomóc Ci się rozwinąć najlepiej jak umiem. Nauczę Cię tańczyć, prowadzić w tańcu  i podniosę twoją pewność siebie. Powiem więcej, nauczę Cię samodzielności na parkiecie. 

Rozwój, rozwojem, ale kurs tańca to coś o wiele więcej. Dlaczego?
Oglądałeś może film „Marzyciel” z Jonym Depem? To film o autorze książki/przedstawienia „Piotruś Pan”. W tym filmie pada bardzo ważne (dla mnie) zdanie: „Krytycy zniszczyli sztukę. Uczynili z niej coś ważnego, a ona powinna być delikatna i ulotna.” Co to znaczy?

To znaczy, że nie musisz być perfekcjonistą. Powiem więcej: „zrobione jest 100 razy lepsze od perfekcyjnego.” Kiedy zrzucisz z siebie to brzemię, tak brzemię doskonałości. Może odkryjesz ( jak ja), że być idealny znaczy ni mniej ni więcej tylko starać się ze wszystkich sił. 
Starać się – to wszystko czego potrzeba. 

Dosłownie nic nie rozwinęło mnie tak bardzo jak taniec. Dlaczego?
Ponieważ jest on połączeniem tego co spotyka nas w życiu. To są relacje międzyludzkie. 
Dosłownie to tylko tak wygląda. Jak jakieś wygibusy, plątanie się nóg, głębokie spojrzenia i wiele, wiele więcej. A to flirt, rozmowa i przygoda, bo piosenka jest jak historia, którą trzeba wspólnie. To ważne słowo. Wspólnie opowiedzieć.

zaufanie w tańczeniu

Nauka tańca - rozwój osobisty

Lekcje tańca to dopiero pierwszy krok, ale najważniejszy, bo tak niewielu go podejmuje.
Aż mam dreszcze. Kiedy pomyślę od czego sam zaczynałem. Jaki byłem naiwny, pewny siebie, ale fałszywie pewny siebie, bo tak na prawdę to nie wiedziałem czego chcę albo inaczej wiedziałem czego chcę, ale jak to osiągnąć? 

Zawsze chciałem prowadzić dziewczyny w tańcu, ale jak to zrobić, żeby być jednocześnie delikatnym i stanowczym. Znalazłem sposób, ale nie wszystko od razu. najpierw musimy się lepiej poznać. 😉

Zapraszam na mój kanał na YT  –https://www.youtube.com/channel/UCMSWtl2XBvcSHsAGhFMBvxg 

Pozdrawiam
Arkadiusz Drogosz

Dodaj komentarz