Latynoska impreza - kobiecy styl » Nauka tańca - kursy online
Latynoska impreza – kobiecy styl
Piękna latynoska

Latynoska impreza – kobiecy styl

Latynoska impreza – kobiecy styl

Latynoska impreza - kobiecy styl
Latynoski styl

Latynoska impreza – kobiecy styl. Daleki jestem od tego by pisać co w co powinnaś się ubrać. Masz swój gust i zachowaj go.

Napisze jednak o dwóch sprawach co lubię i czego nie lubię u dziewczyn, które przychodzą na imprezy.

Najpierw czego nie lubię.

Kiedy dziewczyna stara się przypodobać koleżankom. Ubiera się tak jak one tego chcą, a nie jak ona sama by chciała. Kiedy zakłada na siebie to co wypada, a nie to na co akurat ma ochotę. Uwierz mi – każdy z nas ma swój gust. I wierzę, że umiesz się ubrać.

Jedna prosta zasada. No dobra dwie. Kiedy zastanawiasz się co założyć. Pomyśl – co spodoba się chłopakom – to wystarczy. I druga nie zakładaj na siebie więcej niż trzech kolorów, ponieważ będziesz wyglądać trochę pstrokato, ale czasy się zmieniają. Te trzy kolory potraktuj bardziej jako radę, a nie ścisłą regułę. Wystarczy, że postarasz się podobać chłopakom, a będziesz wiedziała co na siebie założyć.

Może to brzmi trochę brutalnie, ale zawarta jest w tym pewna stara mądrość…

Latynoska impreza – kobiecy styl

Lubimy różnice, ba uwielbiamy różnice jakie są między nami. I tak mam tu na myśli różnice w płci. Dosłownie tak jest, że im bardziej dziewczyna, odróżni się od chłopaka tym bardziej będzie wyglądała kobieco. Dlatego zawsze sukienka doda Ci kobiecości, a spodnie… no może nie odejmą ci jakichś “punktów”, ale zawsze sukienka/spódnica jest lepszym pomysłem.

Wyobraz sobie faceta w sukience. Czy wygląda męsko? Nie… jakoś tam wygląda, ale na pewno nie męsko. 😉

Dochodzimy tu do sedna. Otóż latynosi uchodzą często za typ macho, za wzór do naśladowania dla prawdziwych mężczyzn. Jak myślisz czego potrzebuje prawdziwy mężczyzna? Oczywiście prawdziwej kobiety. A sukienka jest atrybutem prawdziwych i odważnych kobiet:

  • Prawdziwych, ponieważ działa ona w ten sposób, że delikatnie podkreśla pewien ważny atrybut – biodra. W tańcu faluje. Nie jest jak spodnie, czy leginsy obcisła, ale zostawia miejsce na tajemniczość i daje pole do popisu dla męskiej wyobrazni.
  • Odważnych, ponieważ wolnych od opinii innych – zwłaszcza koleżanek. Nie zrozum mnie zle. Twoje przyjaciółki chcą Cię chronić, ale jednocześnie mieć nad tobą pewną kontrolę. Choćby nad tym co masz na siebie włożyć. Pomyśl – zakładasz “bezpieczne” spodnie, to mniej podobasz się facetom, to jesteś bezpieczniejsza.

Jak pisałem na początku, nie będę Ci mówił co masz założyć, ale powiem co mi się podoba…

Kobiecy styl

Lubię sukienki i spódnice, bo po prostu je lubię. Według mnie najlepiej podkreślają one kobiece kształty i specjalnie piszę tu kobiece, nie dziewczęce. 😉 Chociaż i tak na dłuższą metę ważniejszym jest dla mnie jednak jak dziewczyna się w nich prezentuje niż to co na sobie nosi. Ważniejszym jest co ma w głowie. Lubię pewne siebie dziewczyny, które znają swoją wartość. I przejawia to się właśnie w ubiorze. Wiedzą co założyć żeby podobać się mężczyznom. Znają swoją wartość, znają swoją kobiecość i nie zawahają się jej użyć. Są odważne i niezależne, również od opinii innych i koleżanek.

Pozdrawiam
Arek

Dodaj komentarz

Close Menu