Jak zaprosić dziewczynę na wesele » Nauka tańca - kursy online
Jak zaprosić dziewczynę na wesele
Jak zaprosić dziewczynę na wesele

Jak zaprosić dziewczynę na wesele

Jak zaprosić dziewczynę na wesele

Jak zaprosić dziewczynę na wesele
(…) bal, studniówkę albo każdą inną imprezę. To może być również chłopak… Jak zaprosić chłopaka na wesele, czy studniówkę.

https://youtu.be/w4vMBePEAFw

Dam Ci dwie rady i pewien sposób, który pochodzi od skutecznych sprzedawców. Tylko nie myl proszę pojęć. Sprzedawca to nie to samo co “podawacz” w sklepie. 😉
Zaczynamy… ale impreza to też taniec dlatego zapraszam…

Jak 95% wszystkich możesz po prostu zapytać: “czy pójdziesz ze mną na wesele?” Sposób prosty, szybki i skuteczny – nie mówię, że nie. Od razu dowiesz się na czym stoisz.
Widzisz to… co ja mam dla ciebie do zaoferowania nie daje 100% gwarancji, a jedynie minimalizuje procent odrzuceń.
Powiem więcej, bo to jest jedyny pewnik… nie wiesz co tak na prawdę się stanie.

Moja pierwsza rada:

  • Działaj szybko… Ludzie sukcesu działają szybko i zdecydowanie. Nie odwlekają tego co ma się stać, tego co chcą w czasie, ale idą jak przecinak. Dlaczego?

Zrobione jest zawsze dużo lepsze od perfekcyjnego.

Widzisz kiedy za długo zastanawiasz się co i jak zrobić. To nasz mózg przestaje szukać odpowiedzi, ale zaczyna szukać wykrętów i wymówek. Sam zaczyna tworzyć problemy, których tak na prawdę nie ma. Strach i niepewność zaczyna przejmować nad nami kontrolę. A jak wyżej Ci pisałem. Tak 100% nad niczym nie mamy kontroli. My jedynie proponujemy wyjście na wesele, czy studniówkę…

Jest jedno “ale”
Działaj szybko, to nie znaczy bezmyślnie. Nie chwytaj od razu za telefon i nie dzwoń, ponieważ… Ludzie sukcesu działają z planem.

Głupek z planem zajdzie dalej niż geniusz bez niego.

  • Zainwestuj w relację. I nie mam tu na myśli wydawanie jakichś pieniędzy, czy kupowanie prezentów – nie.

Zainwestuj w relację to znaczy daj coś do siebie, jakąś emocję np. śmiech. Rozbaw osobę, którą chcesz zaprosić. Daj jej jakąś wartość od siebie, może wiedzę, ale emocje są według mnie dużo lepsze. 😉

Jak zaprosić dziewczynę na wesele

 

Jak zaprosić dziewczynę na wesele
Jak zaprosić dziewczynę na wesele

Jeszcze jedna rada, a może już sposób na otwarcie rozmowy. Słuchaj…

Żył kiedyś taki Pan, który nazywał się Benjamin Franklin. Miał on zaciekłego wroga. Człowieka, który szczerze go nie znosił, ale Franklin chciał to zmienić… Jak to zrobić?

Poprosił swojego rywala o pożyczenie książki.
Tam ten był zdziwiony. “Ale dlaczego? O co chodzi. Nie cierpię go , a ten prosi mnie o książkę?
A co tam, to przecież tylko książka.” I pożyczył ją Franklinowi.

Kiedy ten ją przeczytał i oddał. Po jakimś czasie napisał list do tego człowieka, w którym szczerze i dozgonnie mu podziękował za tą książkę. Że ta książka rozwiązała ogromny problem Franklina i jest mu ogromnie wdzięczny…

Co było potem? Niechęć obydwu panów do siebie po prostu zniknęła. Dlaczego?
Jest w nas coś takiego, że lubimy osoby którym pomogliśmy. Nawet w małej sprawie. A jeśli jeszcze okażą nam wdzięczność. Czujemy się ogromnie docenieni i ważni dla tej osoby. Naturalnie, nie sposób jej nie lubić.

Jak to wykorzystać, żeby zaprosić dziewczynę na wesele?
Poproś ją o drobną przysługę i okaż jej za to wdzięczność. Poproś ją o pożyczenie notatek z zajęć lub o coś innego. Wymyśl coś. 😉

Jak zaprosić dziewczynę na wesele – sposób skutecznych sprzedawców.

Wyobraź sobie, że idziesz ulicą, podchodzi do ciebie obca osoba i mówi: “Przepraszam, czy mogę zająć panu chwilę?” Co odpowiesz?

Ja odpowiedziałbym z automatu – nie. jestem teraz zajęty i nie mam czasu na… cokolwiek… To ważne… po usłyszeniu takiego pytania z automatu znakomita większość ludzi odpowie “nie”. Jak to zmienić? Jak wyłączyć ten automat?

Sprawa jest prosta… Nie pytaj!!! Proponuj. Mów czego chcesz, ale nigdy nie pytaj.

Zamień pytanie: “Czy pójdziesz ze mną na wesele” na propozycję: “Chodźmy razem na wesele.”
Kiedy nie ma pytania. Nasz mózg musi podjąć rzetelną decyzję. I tak/nie stają się dla niego równoważne. Automat ze słowem “nie” jest wyłączony.

Bardzo często z tego korzystam. W różnych sytuacjach i to na prawdę działa. To jest też bardzo męskie, pewne siebie, bo Ty nie pytasz się od teraz co masz zrobić, co możesz zrobić, czy masz pozwolenie? Od teraz prowadzisz, proponujesz, delikatnie narzucasz swoją wolę.

Podsumowując…

Jak zaprosić dziewczynę na wesele

  1. działaj szybo
  2. działaj z planem
  3. zainwestuj w relację, np rozbaw albo poproś o pomoc
  4. nie pytaj, ale proponuj

YouTube          facebook             Instagram

Pozdrawiam
Arkadiusz Drogosz

 

Dodaj komentarz

Close Menu