Jak poprosić dziewczynę do tańca » Nauka tańca - kursy online
Jak poprosić dziewczynę do tańca
jak poprosić dziewczynę do tańca

Jak poprosić dziewczynę do tańca

Jak poprosić dziewczynę do tańca.

zapraszamdotanca
jak poprosić do tańca

Rozumiem Cię czasem to nie takie łatwe – poprosić dziewczynę do tańca, ale tu naprawdę nie ma co kombinować.
Wystarczy wyciągnąć otwartą dłoń w kierunku dziewczyny i zaprosić ją do zabawy.
I tu zaczynają się schody, bo zapraszamy do tylko do zabawy, a nie prosimy ją o rękę Jak poprosić dziewczynę do tańca To wszystko.
To naprawdę działa i to chyba w każdym języku. Spotykałem na imprezach w Polsce angielki, hiszpanki, japonki i wszystkie one znały ten gest.

Ale jak podchodzisz z nastawieniem ta i żadna inna albo w głowie, w środku podświadomi chcesz czegoś więcej. Mam złą wiadomość – to widać. To odstrasza. Wyluzuj, idziesz się pobawić, a nie szukasz od razu żony 😉

Ja wiem czego tak naprawdę się boisz – odmowy. I co? Czy to ma Cię powstrzymywać? Trzeba próbować. Odmowy będą się zdarzały. Takie jest prawo natury, że to dziewczyna decyduje komu poświęci swój czas. To jej przywilej, więc postaraj się zrobić dobre wrażenie. Uśmiechnij się i poprosisz dziewczynę do tańca (tak na luzie), a podąży za tym uśmiechem.

Jak podnieść pewność siebie?

Nawyk – https://www.youtube.com/watch?v=zZf9CvXOoW0
Nauka – https://www.youtube.com/watch?v=px0KOppiVuU

Mówi się, że panie nie zwracają uwagi na wygląd, że dla nich to wnętrze się liczy. Liczy się, ale dopiero po jakimś czasie znajomości. W pięć sekund ocenić można jedynie wygląd zewnętrzny, ale i ogólne dbanie o siebie. Tutaj mężczyzni i kobiety są do siebie podobni, nie identyczni, ale podobni. Widzisz kiedy my patrzymy na dziewczynę to w parę sekund ocenimy ją czy nadaje się na żonę, matkę i kochankę 😉 W parę sekund jesteśmy w stanie zobaczyć całe nasze wspólne życie. Patrzymy daleko w przyszłość – no dobra przesadzam, ale czy na pewno? Spójrz na siebie i sam się zastanów jaki jesteś.

Za to kobiety żyją tu i teraz. Nie patrzą daleko w przyszłość jak przecinak, ale patrzą szerzej wokół siebie. Oceniają nas w sposób… najprościej to ujmując czy aby nasze towarzystwo nie przyniesie jej wstydu. I tu tkwi całe sedno.

Jak poprosić dziewczynę do tańca i mieć większe szanse u niej?
Zadbaj o siebie, a zawsze będziesz miał większe szansę.

Nie będziesz odpychający, a to już dużo. Dostaniesz przynajmniej szansę. Będziesz miał szanse pokazać swoje umiejętności na parkiecie.

W końcu wszyscy idziemy na imprezę, żeby się zabawić. I z takim podejściem wyjdz z domu, a dziewczyny  z samego założenia będą chciały, abyś zapraszał je do tańca.
Do dzieła…  Rozwijaj się i działaj!

 

Pozdrawiam
Arek

Dodaj komentarz

Close Menu